انگشترهای حسرت برانگیز سحر دولتشاهی! + عکس

سحر دولتشاهی
ب

سحر دولتشاهی بازیگر معروف ایرانی است که به تازگی تصویری زیبا از وی در فضای مجازی منتشر شده است.

سحر دولتشاهی بازیگر مطرح و خوشگل ایرانی است که با بازی در سریال «نابرده رنج» بسیار معروف شد. سحر از هنرمندانی می باشد که دیگر او را در تلویزیون نمی بینیم و تنها در سینما و سریال های شبکه خانگی بازی می کند. وی همسر سابق رامبد جوان بود.

چند وقتی می شود که سر و صدایی از ازدواج سحر با همایون شجریان شنیده میشد که در نهایت توسط خودشان تایید شد. همسر قبلی همایون شجریان خواهرزنِ پدرش بود که پس از چند سال زندگی در نهایت از یکدیگر جدا شده اند.  از این ها که بگذریم سحر دولتشاهی خود نیز از هنرمندان کم حاشیه و دوست داشتنی می باشد که 3 میلیون دنبال کننده دارد و با توجه به اینکه با خودنمایی و انتشار تصاویر ناجور از خود جذب فالوور نکرده می توان میزان محبوبیتش را فهمید. به تازگی تصویری از خانم بازیگر منتشر شده که ظاهرا در پشت صحنه حضور دارند. چهره نچرال و زیبای این بازیگر مورد توجه کاربران نیز قرار گرفت.  ویدیویی کاربران به یاد روزهایی که مهناز افشار در ایران بود بازنشر کرده اند و سوژه شده که در آن سحر دولتشاهی از مهناز افشار می خواهد کیفش را به او بدهد ولی او نمی دهد و دست سحر را پس می زند !  کاربری با انتشار این ویدیو نوشت: واقعا اعتماد بین بازیگرای ایرانی به همدیگر موج می زند، ببینید چجوری خانم افشار کیفش را به خانم دولتشاهی نمی دهد.  بیوگرافی سحر دولتشاهی   سحر دولتشاهی در 16 مهر 1358 در تهران به دنیا آمد. دولتشاهی در رشته های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه تحصیل کرده است. مادرش نائب رئیس فدراسیون شنا و پدرش مهندس و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است.  در ادامه تصویری از سحر دولتشاهی مشاهه می کنید که انگشتری گران قیمت به دست دارد. در فضای مجازی گفته می شود که این انگشتر مروارید دار را همایون برای او خریداری کرده است.  منبع : شایا نیوز

چند وقتی می شود که سر و صدایی از ازدواج سحر با همایون شجریان شنیده میشد که در نهایت توسط خودشان تایید شد. همسر قبلی همایون شجریان خواهرزنِ پدرش بود که پس از چند سال زندگی در نهایت از یکدیگر جدا شده اند.

از این ها که بگذریم سحر دولتشاهی خود نیز از هنرمندان کم حاشیه و دوست داشتنی می باشد که 3 میلیون دنبال کننده دارد و با توجه به اینکه با خودنمایی و انتشار تصاویر ناجور از خود جذب فالوور نکرده می توان میزان محبوبیتش را فهمید. به تازگی تصویری از خانم بازیگر منتشر شده که ظاهرا در پشت صحنه حضور دارند. چهره نچرال و زیبای این بازیگر مورد توجه کاربران نیز قرار گرفت.

ویدیویی کاربران به یاد روزهایی که مهناز افشار در ایران بود بازنشر کرده اند و سوژه شده که در آن سحر دولتشاهی از مهناز افشار می خواهد کیفش را به او بدهد ولی او نمی دهد و دست سحر را پس می زند !

کاربری با انتشار این ویدیو نوشت: واقعا اعتماد بین بازیگرای ایرانی به همدیگر موج می زند، ببینید چجوری خانم افشار کیفش را به خانم دولتشاهی نمی دهد.

سحر دولتشاهی در 16 مهر 1358 در تهران به دنیا آمد. دولتشاهی در رشته های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه تحصیل کرده است. مادرش نائب رئیس فدراسیون شنا و پدرش مهندس و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است.

در ادامه تصویری از سحر دولتشاهی مشاهه می کنید که انگشتری گران قیمت به دست دارد. در فضای مجازی گفته می شود که این انگشتر مروارید دار را همایون برای او خریداری کرده است.

منبع : شایا نیوز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.