گول سارا و نیکای پایتخت را نخورید! + فیلم

index
ب

سارا و نیکا دوقلوهای جنجالی سریال پایتخت به روش جدید کسب درآمد روی آورده اند که نیاز است مردم گول آنها را نخورند.

روش جدید کسب درآمد سارا و نیکا و مخاطبان زیاد آنها باعث شده که این اخطار را به شما بدهیم (طرفداران و دنبال کنندگان سارا و نیکا) که گول سیگنال فروشی آنها را نخورید.

همانطور که در ویدیو بالا توضیح داده شد سارا و نیکا فرقانی به سراغ تبلیغ ارزهای دیجیتال رفته اند و در استوری های خود تبلیغات سیگنال فروشی توسط یک شخص را می کنند. جهت اطلاع باید بدانید خیلی از ارزهای دیجیتال یک شبه صاحبان خود را میلیاردر کرده است و این را انکار نمی کنیم ولی حضور در این بازار آنقدر تخصصی است که اگر تخصص کافی را نداشته باشید همه ی سرمایه خود را به فنا می دهید.

واکنش سارا و نیکا به انتشار تصاویر منشوری

سارا و نیکا در واکنش به انتشار تصاویر منشوری از خودشان که در خارج از کشور که باعث حذف آنها از سریال پایتخت شد اعلام کردند که این تصاویر فتوشاپ است ویک فردی شغلش این هست که آنها را زمین بزند. سارا و نیکا طرفداران بسیار زیادی در اینستاگرام دارند که اکثر آنها زیر 18 سال است و طرح چنین مسائلی قطعا اخلاقی نیست. سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.