آیا موجودات فضایی وجود دارند؟ + عکس

موجودات فضایی آدم فضایی
ب

جستجوی حیات در کیهان از دیرباز بخشی از سفر اکتشاف فضایی ما بوده است. اگرچه شواهد ملموسی مبنی بر وجود حیات فرازمینی وجود ندارد، اما برخی افراد ادعا می کنند که مواجهه با موجودات فضایی و فرازمینی ها، امید بیشتری به زندگی هوشمند در دنیای فرازمینی به مردم داده است. در اینجا لیستی از افرادی وجود دارد که ادعا می کنند با فضا مواجه شده اند، به همین دلیل است که جستجو برای انسان در سال های اخیر برای یافتن حیات فرازمینی هیجان انگیزتر شده است.

ربوده شدن یک زوج نیوزلندی

در سال ۱۹۶۱، دو نفر به نام های بارنی و بتی هیل توسط بیگانگان در نزدیکی کوه های سفید در نیوهمپشایر ربوده شدند. آنها ادعا می کردند که یک شی نورانی در آسمان آنها را تعقیب می کند. گفته می شود این دو به فضاپیمایی منتقل شده اند که در آنجا موجودات انسان نما آزمایش بارداری را روی بتی انجام دادند.

موجودات فضایی آدم فضایی

سپس این زوج به ماشین خود بازگردانده شدند. وقتی به خانه رسیدند متوجه شدند که ساعت هایشان از کار افتاده و دو ساعت رانندگی را به خاطر نمی آورند. با این حال، تعداد کمی این داستان را باور کردند. برخی از روانپزشکان گزارش دادند که این زوج تحت استرس زیادی بودند که ممکن است آنها را دچار توهم کرده باشد.
مواجهه با بشقاب پرنده در آسمان فرودگاه

چندین کارگر در فرودگاه اوهار شیکاگو گزارش دادند که یک بشقاب پرنده را بر فراز دروازه C-17 مشاهده کردند. افراد زیادی شاهد این حادثه بودند و سفینه فضایی و فلزی را دیدند که مدام در حال چرخش بود. این شی ناشناس در نهایت بلند شده و صحنه را ترک می کند.

موجودات فضایی آدم فضایی

بیش از ده ها کارمند این حادثه را به مراکز کنترل و امنیتی گزارش کردند و اداره هوانوردی فدرال را در جریان این حادثه قرار دادند. این سازمان وجود یک بشقاب پرنده را تکذیب کرد و آن را یک پدیده آب و هوایی غیرعادی توصیف کرد. این حادثه هنوز هم یکی از مرموزترین پرونده های تاریخ معاصر است.
توسط سفینه های فضایی سوزانده شد

در ۲۰ مه ۱۹۶۷، استفان میچالک در حین جستجو در نزدیکی دریاچه فالکون، دو بشقاب پرنده را مشاهده کرد که آن را به یکی از قابل اعتمادترین یوفوها تبدیل کرد. زمانی که می خواست یکی از بشقاب پرنده ها را از نزدیک بررسی کند با گاز داغ سوخت. آثار سوختگی شبکه روی او باقی ماند. در اطراف محل فرود نیز فلزات رادیواکتیو کشف شد و محل فرود عاری از هرگونه پوشش گیاهی بود.

موجودات فضایی آدم فضایی

این پرونده هنوز یکی از مرموزترین پرونده ها در تاریخ تحقیقات یوفوها است و پلیس سواره سلطنتی کانادا و نیروی هوایی ایالات متحده آن را “غیرقابل توضیح” توصیف کرده اند.
شش سفینه فضایی را ببینید

در سال ۱۹۶۶، بیش از ۳۰۰ دانش آموز و کارمند در دبیرستان Westall در ملبورن، شش احمق فضایی را دیدند که در آسمان پرواز می کردند. پس از مشاهده یک بشقاب پرنده در نزدیکی یک خط برق، پنج فضاپیمای دیگر آمدند و سعی کردند به فضاپیمای دیگر نزدیک شوند. بعد از ۲۰ دقیقه مدیر مدرسه به کسانی که شاهد حادثه بودند دستور داد که برگردند و به آنها هشدار داد که در مورد حادثه صحبت نکنند.

موجودات فضایی آدم فضایی

حدود ۳۵۰ کودک و کارکنان دبیرستان Westall در ملبورن به مدت ۲۰ دقیقه شاهد نزدیک شدن یک بشقاب پرنده نقره ای توسط پنج یوفو دیگر بودند. برخی افراد حدس می زنند که این حادثه نتیجه آزمایش مخفیانه فناوری جدید توسط برخی دولت ها بوده است. البته برخی دیگر اعتقاد راسخ دارند که این حادثه یک رویارویی واقعی با غریبه ها بوده است.
خلبانی که برای همیشه گم شد

موجودات فضایی آدم فضایی

در ۲۱ اکتبر ۱۹۷۸، یک خلبان استرالیایی به نام فردریک والنتیچ از فرودگاه مورابین به جزیره کینگ در حال پرواز بود که برای همیشه ناپدید شد. گفته می شود که او توسط بیگانگان ربوده شده است زیرا قبل از ناپدید شدن گزارش داده بود که یک شی فلزی ناشناس را در آسمان دیده است که بالای سرش معلق است. پس از این پیام، کنترل ترافیک هوایی ارتباط خود را با Valentij از دست می دهد. جستجوهای هوایی و دریایی برای یافتن خلبان ناموفق بود و عملیات برای یافتن او در اکتبر ۱۹۷۸ متوقف شد.
سفینه فضایی به شکل توپ راگبی

موجودات فضایی آدم فضایی

در ۱۹ آگوست ۱۹۶۵، یک شی ناشناس به شکل توپ راگبی در نیویورک فرود آمد و برای اولین بار توسط هارولد بوچر ۱۶ ساله دیده شد. به گفته وی، این کشتی ۶ متر ارتفاع و ۱۵ متر طول داشته است. همچنین گفته می شود که با مشاهده کشتی یکی از تراکتورهای اطراف متوقف و رادیو خاموش شده است. هارولد مردم را احضار می کند تا این اتفاق را ببینند، اما آنها می گویند که فقط یک درخشش سبز در آسمان دیده اند.
مدارکی که به سرقت رفته است

موجودات فضایی آدم فضایی

در ۱۵ آگوست ۱۹۵۰، نیک ماریانا اولین ویدئو از یک شی پرنده ناشناس را در زمین بیسبال استادیوم لژیون ضبط کرد. او دو شیء نقره ای را با نوارهای چرخان دید و ضبط کرد. پس از بررسی ویدئو، ادعا شد که این اشیاء بازتابی از دو فروند F-94 هستند، اما ماریانا این ادعا را رد کرد و گفت که ۳۵ فریم از قسمت اصلی فیلم پس از ارسال برای تجزیه و تحلیل حذف شده است.
این آدم ربایی پنج روز به طول انجامید

موجودات فضایی آدم فضایی

تراویس والتون ۲۰ ساله زمانی که کامیون خود را ترک کرد تا یک شئ فلزی معلق در هوا را از نزدیک بررسی کند، ، توسط فرازمینی ها ربوده شد. او خود را روی میزی دید که توسط موجودات عجیب و غریب و کوچک بررسی می شود. والتون با آنها جنگید و مردی با کلاه ایمنی او را نجات داد. وقتی دوباره خود را در بزرگراه دید، متوجه شد که پنج روز از ربوده شدنش می گذرد. بسیاری از مردم داستان او را باور نمی کنند، اما باید بدانید که درختان نزدیک به جایی که فضاپیما در حال پرواز بود، ۳۶ برابر بیشتر از ۸۵ سال پیش الیاف چوب تولید کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.