واکنش عجیب یک میلیونر چینی به اجبارِ ماسک زدن! + عکس

واکنش عجیب یک میلیونر چینی به اجبارِ ماسک زدن! + عکس
ب

میلیونر چینی که از درخواست کارمنـدان یکی از شعب بانـک در مورد لزوم استفاده از ماسک در داخل بانک عصبانی شده بود، آنان را به عجیب‌‌ترین شکل ممکن مجازات کرد.

اعتمادآنلاین: میلیونر چینی که از درخواست کارمنـدان یکی از شعب بانک در مورد لزوم استفاده از ماسک در داخل بانـک عصبانی شده بود، آنان را به عجیب‌‌ترین شکل ممکن مجازات کرد.

به نقل از رسانه‌های عربی، شبکه‌های اجتـماعی چینی مملو از تصاویری است که نشان می‌دهند این مرد چینی دسته‌های اسکناس یکصد ین ژاپن را در چند کیف داخل خودرو گران‌قیمت خود حمل می‌کند.

این میلیونر بعد از آنکه توصیه کارمندان بانک به استفاده از ماسک و الزام این امر را اهانت‌بار تلقی کرد، از بانک خواست تا تمام موجودی حسابش را به شکل اسکناس به او تحویل دهد.

او که به شدت از رفتار کارمندان یکی از شعب بانک شانگهای چین عصبانی شده بود به این کار اکتفا نکرد و پنج میلیون ین ژاپن (حدود ۷۸۰ هزار دلار)، حداکثر میزان قابل برداشت در یک روز، را نقداً در قالب اسکناس‌های یکصد ینی دریافت کرد. او از کارمندان بانک خواست تا همه مبلغ را در مقابل او بشمرند و تحویلش دهند.

این میلیونر در توضیح رفتار خود گفت: رفتار کارمندان بانک با من اهانت‌آمیز بوده و از خدمات آنها اصلاً راضی نیستم از این رو قصد دارم هر روز به بانک مراجعه و حداکثر مبلغ ممکن برای برداشت را از حساب خارج کنم تا تمام حسابم صفر شود.

واکنش عجیب یک میلیونر چینی به اجبارِ ماسک زدن! + عکس واکنش عجیب یک میلیونر چینی به اجبارِ ماسک زدن! + عکس واکنش عجیب یک میلیونر چینی به اجبارِ ماسک زدن! + عکس واکنش عجیب یک میلیونر چینی به اجبارِ ماسک زدن! + عکس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.