جنجال فحش ناموسی دادن خانم بازیگر ! + فیلم

نفیسه روشن
ب

نفیسه روشن بازیگر زن تلویزیون در اینستاگرام خود به یک کاربر فحش مادر داد و همین باعث به وجود آمدن حاشیه هایی شده است.

کاربری با انتشار یک تصویر اسکرین شات از دایرکت خود با نفیسه روشن (ادعای این کاربر تایید یا تکذیب نمی شود و ممکن است فتوشاپ باشد) ادعا می کند که خانم روشن به او فحش ناموس داده است (فحش به مادر)

 

ظاهرا کاربری خطاب به نفیسه روشن بازیگر زن مشهور اعلام می کند که رفتارهای او دوگانه است و یک روز تصاویر انچنانی از خودش منتشر می کند که حجاب ندارد و روز بعد به سفر کربلا می رود همراه با چادر و این رفتار او صادقانه نیست و خانم روشن هم قاطی میکنه و به او فحاشی می کنه و به مادرش توهین می کند.

دلیل عصبانیت از دست نفیسه روشن چیست ؟

نفیسه روشن مدتی قبل اعلام کرد که طلاق گرفته است. البته این اعلام کردن به همین سادگی نبوده و مثل دنیا جهانبخت همراه با حاشیه های زیاد و بیمارستان رفتن و تهدید به خودکشی و … بوده که باعث جنجال های زیادی شد. بعد از آن خانم روشن به افرادی اشاره کرد که باعث جدایی او از همسرش شده اند و آنها را دشمنان خودش خطاب کرد. حالا بعد از آن همه جنجال به یکباره با حجاب شد و به کربلا سفر کرد که همین سفر او هم حاشیه های زیادی داشت. اما داستان پیچیده تر هم شد و در حین بازگشت از سفر کربلا با انتشار تصویر دست و حلقه ازدواجش متاهل شدن دوباره خودش را اعلام کرد و تا به امروز همسر جدیدش را معرفی نکرده است و می خواهد فعلا به صورت راز بماند.

 

دیدگاه ها

  • فریبا اکتبر 31, 2021 :: 3:36 ب.ظ

    …….. بهترین واژه برای این سلبریدی ها هست!

  • اقبال اکتبر 31, 2021 :: 4:33 ب.ظ

    یارب روا مدار گدا معتبر شود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.