ظاهر افسانه پاکرو در ترکیه با بازیگر مرد ترکیه ای! + عکس و فیلم

افسانه پاکرو
ب

ویدیو جدید افسانه پاکرو بازیگر زن مشهور و زیبای ایرانی در ترکیه که در یک فیلم کنار بازیگر مرد مشهور ترکیه ای قرار دارد.

ویدیو منتشر شده از حضور افسانه پاکرو بازیگر زن مشهور ایرانی در یک سریال ترکی در کنار یوسف چیم بازیگر مرد مشهور ترکیه را ببینید.

افسانه پاکرو که مدت زیادی است به ترکیه مهاجرت کرده بعد از مدت ها دوباره در شبکه های اجتماعی فعال شده و قصد دارد در زمینه مدلینگ فعالیت های بیشتری انجام بدهد. البته او در چند سال گذشته آنطور که انتظار می رفت و با توجه به زیبایی چهره اش فعالیت زیادی نداشته است و دقیقا مشخص نیست چرا اینقدر کم پیدا شده بود.

افسانه پاکرو

جایگاه افسانه پاکرو در ترکیه

با اینکه افسانه پاکرو فعالیت زیادی در کشور ترکیه نداشته است (حتی برای مدلینگ) ولی طرفداران زیادی در ترکیه دارد که بیشتر علاقه مند به ظاهر جذاب او هستند. او فن پیج های ترکی زیادی دارد که تیکه های حضور در فیلم و سریال های او را برایش بازنشر می کنند و به ستایش زیبایی چهره اش می پردازند. یکی از جنجالی ترین مصاحبه های افسانه پاکرو مربوط به زمانی بود که تازه به ترکیه مهاجرت کرده بود و او درباره ملاک های انتخاب نقش در سینما افشاگری کرد.

افسانه پاکرو

فارغ از تمامی حاشیه های فساد در سینما او می گوید به طور کلی به بازیگر زنی که زشت باشد (آرایش نکند و به خودش نرسد و قیافه اش طبیعی باشد و جذاب اینستاگرامی نباشد) نقش نمی دهند و برای بازیگر شدن به جز استعداد حتما باید ظاهر بسیار جذابی داشته باشید ! متاسفانه سینمای ایران قبلا ملاک های دیگری برای انتخاب داشت که آن فیلم های فاخر ساخته شده قطعا با همین ملاک های آبکی است که فیلم های آبکی تولید می شود (البته برخی از همین فیلم ها و سریال های آبکی فروش های چند میلیاردی دارند!

افسانه پاکرو

افسانه پاکرو (متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۶۲ در اهواز ) هنرپیشه سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. افسانه پاکرو یک خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد، مجرد است ، فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک (نقاشی)است ، عاشق بازیگری است و از شهرت بیزار است و بازیگری را فقط به خاطر اینکه بتواند نقش یک انسان متفاوت با خود را بازی کند دوست دارد.

تیپ و چهره افسانه پاکرو در ترکیه

دیدگاه ها

  • رز آبان 10, 1400 :: 9:28 ب.ظ

    متولد ۱۱ اردیبهشته نه ۴

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.