واتس اپ هم متا می شود

index
ب

پس از اینکه مارک زاکربرگ اعلام کرد که نام تجاری فیس بوک خود را به متا تغییر خواهد داد، این شرکت اکنون برنامه های زیرمجموعه خود را تغییر می دهد تا این موضوع را منعکس کند. اکنون در نسخه های جدید اپلیکیشن به جای عبارت واتس آپ از فیس بوک نوشته شود واتس اپ از متا!

یک سال است که واتس اپ عبارت فیس بوک را به صفحه اول اپلیکیشن خود اضافه کرده است، اما حالا قرار است تغییراتی ایجاد شود تا نشان دهد فیس بوک به یک شرکت متا تبدیل شده است. این تغییرات در نسخه بتا واتس اپ در حالی انجام شده که قابلیت جدیدی به آن اضافه شده است که در نوع خود بسیار جالب به نظر می رسد.

این ویژگی اساساً توانایی کاربران برای رتبه‌بندی پیام‌های دریافتی از حساب‌های تجاری است. واتس اپ این ویژگی را طراحی کرده است تا مشتریان بتوانند نحوه پاسخگویی شرکت ها را رتبه بندی کنند که باعث رقابتی شدن فضا می شود. با استفاده از این ویژگی، شرکت ها می توانند عملکرد کارکنان خود را ارزیابی کنند و ببینند هر کارمند چه امتیازی دریافت کرده است، اما نمی توان فهمید چه کسی به آنها امتیاز داده است و واتس اپ نیز قادر به انجام این کار نخواهد بود. آنها به همه اطمینان و تعهد داده‌اند که امنیت پیام‌ها را حفظ خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.