فیلم جنجالی از کشف حجاب افسانه پاکرو!

images
ب

ویدیو در شبکه های اجتماعی با عنوان کشف حجاب افسانه پاکرو بازیگر زن مشهور ایرانی دست به دست می شود.

ویدیو زیر در رسانه های اجتماعی با عنوان کشف حجاب افسانه پاکرو بازیگر زنی که مدت هاست به ترکیه مهاجرت کرده دست به دست می شود.

در این ویدیو چند مرد خارجی افسانه پاکرو را تا سوار شدن همراهی می کنند. در روزهای اخیر افسانه پاکرو سوژه رسانه ها و صفحات اینستاگرامی شده است و شاید یکی از دلایل آن فعال شدن دوباره این بازیگر زن زیبا در اینستاگرام است که بعد از مدت ها به بهانه مدلینگ دوباره به اینستا برگشته است.

 

اقدام غیراخلاقی در حق افسانه پاکرو

افسانه پاکرو در یک مصاحبه جنجالی گفته بود که در سینمای ایران باید خوشگل باشی تا به تو نقش بدهند. او توضیح می دهد که بیشتر نقش ها به دخترهای خوشگل می رسد و اگر ظاهر جذاب و عوام پسندی نداشته باشی ولی استعداد زیادی داشته باشی موفق نخواهی شد. این صحبت او را در صفحات اینستاگرامی جور دیگری عنوان می کنند و می گویند که افسانه پاکرو گفته نون خوشگلیم رو می خورم ولی در اصل او می گوید که سیمای ایران یک فساد زیرپوستی دارد که ظاهر و قیافه دختران خیلی بیشتر از استعداد آنها در نظر گرفته می شود.

افسانه پاکرو

افسانه پاکرو، بازیگر جوانی است که این روزها گزیده کاری را انتخاب کرده و به دنبال ایده آل های خود است. او پس از گرفتن فوق دیپلم و گذراندن یک دوره کلاسهای استاد سمندریان برای بازی در فیلم محکومین بهشت در سال ۸۳ انتخاب شد و بعد از آن برای بازی در سریال رسم عاشقی دعوت شد و شهرت خود را در این سریال به دست آورد، از جمله فعالیتهای هنری اش عبارتند از:محکومین بهشت، پیدا و پنهان، رسم عاشقی، رؤیای خیس، محاکمه، زندگی شیرین، شیر و عسل و…

افسانه پاکرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.