حرکات موزون ترلان پروانه در باغ! + فیلم

images
ب

ویدیو عاشقان های که ترلان پروانه بازیگر زن دهه هفتادی از خودش منتشر کرده است را ببینید.

ویدیو رمانتیک و متفاوت از ترلان پروانه بازیگر جوان تلویزیون و سینما که این روزها با بازی مافیا حاشیه ساز شده است را ببینید.

ترلان پروانه در بازی مافیا که مجموع مسابقه نمایش خانگی است و بازیگران مشهور زیادی در آن حضور دارند حاشیه ساز شده و ظاهرا ادعای زیادی در این بازی دارد. البته بیشتر حاشیه او برای اتهام تقلبی است که او زده اند.

ترلان پروانه دروغ گفته است ؟

ترلان پروانه در مصاحبه ای برای دفاع از حقوق حیوانات گفته که غذای خودم را نمی خورم و به سگ ها می دهم. از طرفی او قبلا عنوان کرده که گیاهخوار است و همین موضوع باعث شده که کاربران شبکه های اجتماعی او را به دروغگویی متهم کنند. ترلان پروانه روی موهای خودش خیلی حساس است و عقیده دارد که موی فر او خیلی خاص است. او عقیده دارد که ساختار صورتش بسیار خاص است به گونه ای که مردم برای شبیه او شدن عمل زیبایی می کنند (شخص خودش نه منظور شبیه آن فرم خاص صورت شدن) ترلان پروانه می گوید خدا مرا عمل زیبایی کرده است (منظورش این است که زیبایی صورت او کاملا طبیعی ست) حاشیه به سبک دهه هفتادی ها – مردم عمل می کنند تا شبیه من بشوند : ترلان پروانه می گوید پزشکان و مطب ها از تصاویر من برای تبلیغ عمل چشم گربه ای و گوش گربه ای استفاده می کنند ولی چشم و گوش من طبیعی اینطوریه. ترلان پروانه بعد از سحر قریشی جنجالی ترین بازیگر زنی است که حاشیه هایی را با فوتبالیست های کشور داشته و حتی چند فوتبالیست بر علیه او مصاحبه کرده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.