همسر مهدی قائدی: از ما دور بمونه چشم های بد! + فیلم

images
ب

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی و چهره جنجالی اینستاگرام ویدیو جدیدی را از خودش منتشر کرده است.

ستاره معصومی همسر پر حاشیه مهدی قائدی بازیکن مشهور فوتبال و تیم ملی با انتشار ویدیو زیر نوشته : از ما دور بمونه چشم های بد !

در واقع ستاره معصومی چیزی که این روزها بیشتر از همه چیز می خواهد چشم نخوردن توسط مردم است و دلیل آن هم نمایش زندگی لاکچری اش در دبی توسط خودش است پس بهتر نیست فخر فروشی نکند تا چشم نخورد ؟!

همسر مهدی قائدی: از ما دور بمونه چشم های بد! + فیلم

چرا ستاره معصومی همسر مهدی قائدی شاخ اینستاگرامی شده است

در ایران بخواهی شاخ اینستاگرام شوی راه سخت و دشواری را پیش رونداری کافی است که اهل جنجال و حاشیه درست کردن باشی و سرت درد کند برای دردسر ! اگر همسرت فردی مشهور باشد مثل ستاره معصومی و مهدی قائدی این راه خیلی سریعتر است و در کمترین زمان ممکن تبدیل به یک شاخ اینستاگرامی می شوید. بعد از رفتن مهدی قائدی بیش از آنکه حاشیه ها سمت مهدی باشد به سمت همسرش رفت ! چراکه در طول مدت گمانه زنی ها او بود که با طرفداران صحبت می کرد. تغییر رفتار ستاره معصومی و ماجرای کشف حجاب او از سفر جنجالی آنها به دبی آغاز شد. ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بعد از رفتن مهدی به تیم عربی به کلی عوض شده و تصاویری و فیلم هایی با حجاب منشوری از خودش منتشر می کند. البته استقلالی ها دل خوشی از او ندارند چرا که درباره انتقال مهدی قائدی به تیم عربی به آنها دروغ گفت (درسته که نقشی در انتقال نداشت ولی در یک بازی اینستاگرامی آنها را بازی داد) ستاره معصومی در واکنش به حرف های فالوورهایش (بعد از رفتن مهدی قائدی به تیم عربی و ترک استقلال) نوشت : هرکس ولو به لحظه ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه ی سقوط اوست …

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.