السد رسما با حضور ژاوی در بارسا مخالفت کرد

2723398_401
ب

باشگاه السد رسما مخالفت خود را با جدایی ژاوی و حضور او در بارسلونا اعلام کرد.

ورزش سه: باشگاه السد رسما مخالفت خود را با جدایی ژاوی و حضور او در بارسلونا اعلام کرد.

چندی پیش و بعد از دو شکست تلخی که بارسلونا طی یک هفته مقابل رئال مادرید و رایو وایکانو تجربه کرد، بالاخره صبر سران این باشگاه به پایان رسید و رونالد کومان بعد از حدود یک سال و نیم از هدایت بلوگرانا برکنار شد؛ موضوعی که از ابتدای فصل نیز گمانه زنی هایی در مورد آن وجود داشت اما نهایتاً در این مقطع به شکل رسمی اتفاق افتاد.

بعد از برکناری رونالد کومان از هدایت بارسلونا گمانه‌زنی‌ها در مورد سرمربی بعدی بلوگرانا قوت گرفت. با این حال طی روزهای اخیر اکثر گزارش ها حاکی از آن بود که سران باشگاه کاتالانی و در راس آنها خوان لاپورتا ژاوی را بهترین گزینه می دانند و قصد دارند این اسطوره بارسا را به عنوان سرمربی به نوکمپ بازگرداند.

در روزهای گذشته اخبار ضد و نقیضی درباره موضع باشگاه السد در رابطه با جدایی ژاوی هرناندز مطرح شد. با این حال اکنون باشگاه قطری به شکل رسمی اعلام کرده که اجازه جدایی ژاوی در این مقطع حساس فصل را نخواهد داد. ترکی آل علی، مدیر السد در این باره گفت: ” ما از ملاقات اعضای بارسا استقبال می کنیم اما موضع باشگاه از اول مشخص بوده است. ما به سرمربی‌مان، ژاوی کاملاً متعهد هستیم و نمی‌توانیم در این مقطع از فصل او را نادیده بگیریم(از دست بدهیم.)”

با وجود این اعلام باشگاه السد، رسانه‌های مختلف مدعی شده‌اند که سران بارسلونا امید خود را برای به خدمت گرفتن این سرمربی از دست نخواهند داد و طی روزهای آینده تمام تلاش‌شان را برای آوردن او به نوکمپ انجام می دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.