صبا راد استایل جدید موهای بی حجابش را به نمایش گذاشت! + فیلم

images
ب

صبا راد مجری زن تلویزیون که مدتی است بلاگر اینستاگرام شده استایل جدید موهایش را به نمایش گذاشت.

صبا راد مجری زن سابق صدا و سیما که الان دیگر به عنوان بلاگر اینستاگرامی شناخته می شود در پست جدید اینستاگرامی استایل جدید موهایش را به نمایش گذاشت.

رفتار اخیر صبا راد حاشیه های بسیار زیادی داشته است و بیشتر این حاشیه ها برای سبک زندگی متفاوت و تغییر ظاهری او است. این روزها صبا راد مشغول رسیدن به خانه جدیدش در تهران است که تقریبا یک ماه است به اینجا آمده و باید خیلی سریع برای زندگی در تهران آماده شود.

زندگی اسپانسری صبا راد

صبا راد مثل خیلی از بلاگرهای دیگر حالا هرکاری را انجام نمی دهد و هر جایی نمی رود و هر خریدی انجام نمی دهد. بلاگرهای اینستاگرامی به جاهایی سفر می کنند که از قبل اسپانسر مشخص کرده و خریدهایی را انجام می دهند که اسپانسری است و کلا زندگی شان با تبلیغات می گذرد. حتی شخصی ترین کارها مثل رسیدگی به مو و صورت هم توسط اشخاصی که از قبل هزینه تبلیغات داده اند انجام می شود. صبا راد امروز دیگر خصوصی ترین کارهایش که رفتن به آرایشگاه و .. است را در استوری های خود منتشر می کند (بدون حجاب) و روز به روز شبیه تر به بلاگرهای اینستاگرامی می شود. البته رسما دیگر او بلاگر است چون حتی قرعه کشی هم برگزار می کند و با برندهای لوازم آرایشی معروف کار می کند البته هنوز برای مشهور شدن در اینستاگرام چند صد هزارتایی فالوور کم دارد که با کمی حاشیه ساختن ان هم جور می شود ! صبا راد (فاطمه راد) متولد 30/8/59 ، مجری سابق برنامه «به خانه برمی گردیم» است. صبا راد علاوه بر مجری گری برنامه سازی نیز کرده است صبا راد حدود100 برنامه ساخته و برای شبکه پنج تهیه کنندگی کرده است.

دیدگاه ها

  • مهدی نوامبر 5, 2021 :: 5:35 ب.ظ

    بخدا دیوانه شده پا به سن گذاشته خل شده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.