تجاوز امیر تتلو به یک دختر چهارده ساله + فیلم

۵۲۳۱۶۲۳۲۳
ب

دختری جوان با انتشار یک ویدیو ادعا می کند که امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به دختر ۱۴ ساله تجاوز کرده است.

انتشار ویدیویی از یک دختر جوان که در آن ادعا می کند امیر تتلو خواننده مشهور و پرحاشیه به یک دختر ۱۴ ساله که اسم او را هم در ویدیو عنوان می کند تجاوز کرده است.

انتشار این ویدیو حاشیه های فراوانی را به دنبال داشت از تکذیب ها و حمله به این دختر گرفته تا ادعای دختران دیگر زیر ۱۸ ساله مبنی بر اینکه آنها هم قربانی تجاوز امیر تتلو شده اند.

 

جنجال امیر تتلو و دختران کم سن

امیر تتلو با دختران کم سن حاشیه های زیادی داشته است و همه چیز از انجا شروع شده که با انتشار یک پیام عنوان کرد که فقط با دختران کم سن وارد رابطه می شود و دلیل آن پاک بودن این دختران است ! البته شایعاتی هم اخیرا در فضای مجازی منتشر شده که دولت ترکیه می خواهد امیر تتلو و شاخ های ایرانی اینستاگرام را از ترکیه اخراج کند. با توجه به حاشیه هایی که امیر تتلو دارد کار دشواری است که در داخل ایران فعالیت کنی و از او حمایت کنی و احتمال ممنوع الکاری تو خیلی بالا می رود. اما در عجیب ترین مورد سید جواد هاشمی روی آنتن زنده صدا و سیما از امیر تتلو صحبت کرد ! سید جواد هاشمی بازیگر مشهور مرد صدا و سیما که همگی او را با بازی در سریال های دفاع مقدس به یاد داریم در اظهاراتی عجیب و جنجالی و در برنامه زنده صدا و سیما از امیر تتلو حمایت کرد و گفت اگر امیر تتلو به خارج کشور می رود و فحش می دهد مقصر ما هستیم که این جوان ها را باعث شدیم از ایران بروند و از دست ما رنجیده بشوند. در روزهای اخیر خواننده ناشناخته خود را بدل امیر تتلو معرفی می کند. گفته شده او به سایت ها و صفحات مجازی تبلیغاتی داده که خودش را به عنوان بدل امیر تتلو معرفی کند. اما طرفداران امیر تتلو او را نپذیرفته اند و در صفحه او فحاشی کردند که باید سبک و مدل خواندنش را عوض کند. بعید است که آهنگ های او دارای مجوز از وزارت ارشاد باشد.

برخط نیوز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.