میزان افزایش حقوق معلمان رسما اعلام شد

2792502
ب

علیرضا منادی سفیدان اظهار کرد: در نشست امروز بررسی مواد لایحه رتبه‌بندی مجلس به پایان رسید و این لایحه با اعمال تغییراتی راهی صحن علنی مجلس می‌شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس افزود:

برابر نظر اعضای کمیسیون برای معلمان با رتبه آموزشیار معلم ۲۵ درصد، مربی معلم ۴۵ درصد، استادیار معلم ۶۰ درصد، دانشیار معلم ۷۰ درصد و استاد معلم ۷۵ درصد به مجموع حقوق، مزایا و فوق‌العاده‌های مستمر و ارقام مندرج در احکام کارگزینی معلمان افزوده می‌شود.

منادی تصریح کرد: همچنین بر اساس مصوبه کمیسیون آموزش معلمان نباید از ۸۰ درصد حداقل مجموع حقوق و فوق‌العاده‌های اعضای هیئت علمی، مربی آموزشیار و مربی دانشگاه‌های وزارت علوم دریافتی کمتری داشته باشند و این بند مهم با نظر کمیسیون باقی ماند.

وی یکی دیگر از تغییرات لایحه رتبه‌بندی معلمان را حذف بند مربوط به لزوم تمام وقت بودن معلمان برشمرد و گفت: با نظر اعضای کمیسیون موضوع مربوط به تمام وقت بودن معلمان وزارات آموزش و پرورش حذف شد تا نگرانی‌ها از بابت تدریس 30 ساعته معلمان در آموزش و پرورش برای معلمان برطرف شود.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از ارائه لایحه رتبه‌بندی به صحن مجلس خبر داد و یادآور شد: این لایحه با تغیرات اعمال شده در کمیسیون راهی صحن مجلس خواهد شد

فارس

دیدگاه ها

 • عباس نوامبر 8, 2021 :: 10:12 ب.ظ

  آقای منادی پس بازنشستگان کی و چگونه رتبه‌بندی می‌شوند آیا بازنشستگانی که بیش از ده سال منتظر اجرای عدالت بوده و هستند مقصر دیر اجرا شدن رتبه‌بندی هستند همه‌ی ما بازنشستگان که در این ده سال سختی گرانی و نداری را تحمل کردیم آیا نباید رتبه‌بندی به ما هم تعلق بگیرد لطفا موضوع را با نمایندگان عزیز در میان بگزارید و تصمیمی خردمندانه و انقلابی بگیرید .
  متشکریم

 • همت نوامبر 8, 2021 :: 10:14 ب.ظ

  خدا لعنتتون کنه خدا نسلتون رو بخشکونه … خدا بر عذاب قبر و قیامت تون بیفزاید … همچنین ویژه نثار منادی که فقط خودشو توی این قضیه بولد کرد ولی مثل سیب زمینی بود و افسوس از ی جو غیرت … تف بر بی شرفیتون … تف

 • عدالت نوامبر 9, 2021 :: 11:06 ق.ظ

  آقای منای برایت به شدت متاسفم، شما لکه ننگی هستین بر پیکر مظلوم جامعه معلمی ،ما معلمان آنقدر عزت نفس و اقتدار داریم ک حق خود را باز مطالبه میکنیم و تا احیای حق راستین سکوت نمی‌کنیم، اما شما دیگر و اطرافیانتون دیگر پشیزی ارزش ندارید در جامعه معلمی و چهر منفور این جامعه هستید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.