صف کشیدن عجیب دختران دهه هشتاد و نودی برای ماکان بند! + فیلم

حضور ماکان بند در سریال جزیره  این اولین بار نیست که سریال های ایرانی برای کسب فروش بیشتر از خواننده ها استفاده می کنند و قطعا آخرین بار هم نخواهد بود. اما به نظر می رسد فروش سریال جزیره آنطور که عوامل آن با حضور ماکان بند انتظار داشتند نبوده است. «جزیره» به کارگردانی سیروس مقدم جزو سریال هایی بود که بسیاری انتظارش را می کشیدند. دومین سریال مقدم در شبکه خانگی پس از «خواب زده» که این بار یک خبرنگار یکی از نقش اصلی های سریال است و اتفاقاً شمایل این دختر خبرنگار و کمترین شباهتش با واقعیت جامعه خبرنگاری در قسمت اول نمایش داد با سریال پرکشش و ساختاری حرفه ای طرف نخواهیم بود.
ب

بعد از داستان تحمع هواداران گلزار اینبار دختران دهه هشتادی و نودی برای دیدن گروه ماکان بند تجمع کردند.

در حاشیه اکران سریالی که گروه ماکان بند هم در آن حضور دارند دختران دهه هشتادی و نودی طرفدار این گروه موسیقی در پردیس کوروش تجمع و ایجاد حاشیه کردند.

بعد از حاشیه های حضور طرفداران محمدرضا گلزار در افتتاحیه یک مرکز تجاری حالا هجوم طرفداران ماکان بند برای اکران یک سریال حاشیه هایی را به همراه داشته است.

حضور ماکان بند در سریال جزیره

این اولین بار نیست که سریال های ایرانی برای کسب فروش بیشتر از خواننده ها استفاده می کنند و قطعا آخرین بار هم نخواهد بود. اما به نظر می رسد فروش سریال جزیره آنطور که عوامل آن با حضور ماکان بند انتظار داشتند نبوده است. «جزیره» به کارگردانی سیروس مقدم جزو سریال هایی بود که بسیاری انتظارش را می کشیدند. دومین سریال مقدم در شبکه خانگی پس از «خواب زده» که این بار یک خبرنگار یکی از نقش اصلی های سریال است و اتفاقاً شمایل این دختر خبرنگار و کمترین شباهتش با واقعیت جامعه خبرنگاری در قسمت اول نمایش داد با سریال پرکشش و ساختاری حرفه ای طرف نخواهیم بود.

حضور ماکان بند در سریال جزیره این اولین بار نیست که سریال های ایرانی برای کسب فروش بیشتر از خواننده ها استفاده می کنند و قطعا آخرین بار هم نخواهد بود. اما به نظر می رسد فروش سریال جزیره آنطور که عوامل آن با حضور ماکان بند انتظار داشتند نبوده است. «جزیره» به کارگردانی سیروس مقدم جزو سریال هایی بود که بسیاری انتظارش را می کشیدند. دومین سریال مقدم در شبکه خانگی پس از «خواب زده» که این بار یک خبرنگار یکی از نقش اصلی های سریال است و اتفاقاً شمایل این دختر خبرنگار و کمترین شباهتش با واقعیت جامعه خبرنگاری در قسمت اول نمایش داد با سریال پرکشش و ساختاری حرفه ای طرف نخواهیم بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.