وعده‌ جالب بازیکن موقشنگ جام‌ جهانی+عکس

ب

هافبک تیم ملی بلژیک عنوان کرد این تیم بازیکنان دارد که می‌تواند در بازی برابر آرژانتین تفاوت‌های مسابقه را رقم بزند. او همچنین بار دیگر تاکید کرد در صورتی که بلژیک قهرمان جام جهانی شود موهایش را از ته می‌زند.

بلژیک و آرژانتین فردا شب در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به مصاف هم می‌روند. مروان فلینی هافبک تیم ملی بلژیکپیش از دیدار تیمش برابر آرژانتین گفت: ما در تیم ملی بلژیک بازیکنانی داریم که می‌توانند تفاوت‌های این بازی را رقم بزنند. می‌دانیم که آرژانتین تیم بزرگی است و لیونل مسی بهترین بازیکن جهان را در ترکیب خود دارد اما ما با بازی گروهی می‌توانیم آرژانتین را شکست دهیم. تمام تمرکزمان روی این بازی است. برای آن‌ها احترام زیادی قائل هستیم اما تیم ما بی‌انگیزه نیست و می‌خواهد از این بازی سربلند خارج شود.

 وعده‌جالب بازیکن موقشنگ جام‌جهانی

 فلینی در ادامه گفت: مطمئن هستم برزیلی‌ها در بازی فردا از ما حمایت خواهند کرد و جو ورزشگاه کمک خواهد کرد تا بتوانیم بر آرژانتینی‌ها غلبه کنیم.

فلینی قبل از مسابقه‌ها گفته بود که اگر بلژیک قهرمان جام جهانی شود، موهای عجیبش را کوتاه خواهد کرد. او در پایان به خبرنگاران گفت: هنوز به مراحل پایانی نرسیدیم. بگذارید به فینال برسیم و بعد در این باره صحبت کنیم اما هنوز هم می‌گویم اگر قهرمان جهان شدیم موهایم را از ته می‌زنم.

ایسنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.