شیلا خداداد : مشکلات فعلی کشور به حسن روحانی ربطی ندارد + ویدئو

شیلا خداداد
ب

شیلا خداداد بازیگر زن می گوید به خاطر تبلیغ حسن روحانی شرمنده نیست و مشکلات کشور ربطی به او ندارد.

شیلا خداداد یکی از حامیان حسن روحانی بود و می گوید به خاطر حمایت از او پشیمان نیست و وضعیت فعلی کشور ربطی به حسن روحانی ندارد.

این بازیگرسینما و تلویزیون ادامه می دهد که مشکلات فعلی کشور به حسن روحانی ربطی ندارد و او بهترین گزینه ممکن برای انتخابات بود و گزینه دیگری نداشتیم. در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ بازیگران ایرانی با یک اتحاد بی سابقه برای حسن روحانی سنگ تمام گذاشتند و در پیروزی او نقش مهمی داشتند و بعد از مدتی تعدادی از این بازیگران اعلام کردند که پشیمان هستند ولی خیلی از آنها از انتخاب خودشان دفاع می کنند.

شیلا خداداد : به شوهرم اعتماد کامل دارم

بازی شیلا خداداد در سریال هیولا که شوهر او نقش یک مرد خیانت کار را داشت باعث شد که در برخی از مصاحبه ها درباره رفتار شوهرش در زندگی سوال پرسیده شود. شیلا خداداد در واکنش به اینکه اگر روزی شوهرش به او خیانت کند چه می کند می گوید که شوهرش اهل این کارها نیست و احتمال اینکه خیانت کند وجود ندارد. او همچنین ادامه می دهد اگر روزی شوهرم اختلاس کند از او جدا می شوم و شرافتم قابل فروش نیست. شیلا خداداد از بازیگرانی ست که نسبت به مالیات دادن بازیگران معترض است. بازیگران زن و مرد مشهوری که از مالیات ندادن حمایت کرده اند معمولا سریال ها و فیلم های زیادی بازی می کنند و نگران کم شدن دستمزد خود هستند و جالب است بدانید که در ایران حتی کارگران و کارمندان با حقوق خیلی پایین تر از بازیگران مالیات می دهند !

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.