همدردی با زنان بی‌خانمان به سبک سخنگوی شورا

همدردی با زنان بی‌خانمان به سبک سخنگوی شورا
ب

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به برخی آسیب‌هایی که زیر پوست شهر اتفاق می‌افتد، دلیل عدم استقبال عده‌ای از افراد بی‌خانمان از گرمخانه‌ها را تشریح کرد.

برنا: سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به برخی آسیب‌هایی که زیر پوست شهر اتفاق می‌افتد، دلیل عدم استقبال عده‌ای از افراد بی‌خانمان از گرمخانه‌ها را تشریح کرد.

همدردی با زنان بی‌خانمان به سبک سخنگوی شورا

اظهارنظر سخنگوی شورای شهر درباره زنان بی‌خانمان

علیرضا نادعلی:

* همه افرادی که دارای آسیب هستند به گرمخانه‌ها مراجعه نمی‌کنند.

* (در رابطه با وضعیت زنان بی‌خانمان): شرایط زنان ویژه است. به عنوان مردی که در تهران زندگی می‌کند حس می‌کنم نوامیس من شرایط مناسبی ندارند.

* شهرداری هم تلاش‌های زیادی می‌کند ولی اتفاقات بدی زیر پوست شهر و در شب‌ها رخ می‌دهد که آدم را ناراحت می‌کند امیدوارم با ابتکاراتی که در این دوره انجام می‌گیرد این شرایط تغییر کند.

* عده‌ای به سامان سراها مراجعه نمی‌کنند چراکه نمی‌توانند خود را با قوانین آنجا منطبق کنند و در سطح شهر پراکنده هستند. راه حل‌ها متفاوت است برخی با هم تضاد دارند.

* طیفی از راه حل‌ها را داریم که یک طرف به دنبال نگهداری و برخی به دنبال حذف هستند اما فراموش نکنید این آسیب توسعه پیدا می‌کند و ممکن است افراد سالم را درگیر کند. این آسیب لزوم اتخاذ تصمیم به موقع و جامع را نیاز دارد.

* هر چه پیش می رویم می‌بینیم تنها نمی‌توانیم حرکت کنیم و برخی نهادها باید ورود پیدا کنند و راه حل های درست برای آن داشته باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.