بازیگر نقش غلامرضا در سرجوخه کیست + عکس

بازیگر نقش سرجوخه در سریال سرجوخه کیست + عکس
ب

بازیگر نقش غلامرضا در سرجوخه کیست؟ | سرجوخه سریالی پر مخاطب و پر بازدید و یا اصطلاحا خیابان خلوت کن است که این روزها از شبکه سه سیما پخش می شود.

این سریال امنیتی قصه ای جذاب و دلنشین دارد و با انواع سلیقه ها در ارتباط بوده و از مسائل روز امنیتی و بسیاری از مسائل پشت پرده از جمله سایت های قمار و شرط بندی پرده بر می دارد.

بازیگر نقش سرجوخه در سریال سرجوخه کیست + عکس

تقریبا تمام بازیگران این سریال، مورد توجه مخاطبان قرار گرفته اند اما غلامرضای سرجوخه در این جلب توجه کمی پیش تر است، در ادامه این بخش از فرهنگ و هنر نمناک با کاراکتر اصلی سریال و علت محبوبیت او صحبت خواهیم کرد.

نقش غلامرضا در سریال سرجوخه را حمیدرضا محمدی ایفا می کند.

بازیگر نقش سرجوخه در سریال سرجوخه کیست + عکس
غلامرضا در سرجوخه

حمیدرضا محمدی متولد ۳۰ مهر ۱۳۶۵ در تهران، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است که از سال ۱۳۸۸ اولین کار تصویری خود را آغاز و با سریال های فاصله ها و سراب و راز پنهان وارد قاب تلویزیون شد این روزها او در سریال سرجوخه بسیار خوش درخشیده است.

در سریال سرجوخه، غلامرضا جوان جنوب شهری و بدون شغل و درآمدی است که پس از پایان خدمت سربازی برای ازدواج با دختری از طبقه اجتماعی خود اقدام می کند اما مشکلاتی بر سر راه این جوان غیرتی و دوست داشتنی قرار دارد که او را ترغیب به داشتن شغلی پر درآمد می نماید.

خانواده برای غلامرضا مفهوم والایی داشته و او برای زندگی راحت و در رفاه بودن آنان تلاش فراوانی می کند. این کاراکتر محبوب غیرت را به معنای واقعی و خلاف تصور برخی، طور دیگری برای مخاطب معنا می کند، از نظر او غیرت در کمک به خانواده و فداکاری با تمام وجود برای آنها خلاصه می شود.
همانطور که از کامنت ها و نظرات منتشر شده در فضای مجازی پیداست، دلیل اصلی محبوبت بسیار زیاد و شاید حتی دور از انتظار این کاراکتر، پاکی و بزرگی دل اوست که در پس چهره ی جدی اش پنهان شده و در موقعیت های مختلف، بخصوص وقتی پای خانواده اش به میان می آید، ظاهر میشود.

بازیگر نقش سرجوخه در سریال سرجوخه کیست + عکس
غلامرضا در سرجوخه

این یعنی مخاطب امروزی همچنان دوست دارد عشق یک مرد به خانواده اش را به معنای واقعی به تماشا بنشیند و از افت و خیزهای زندگی او بخاطر ایجاد حفظ آرامش خانواده اش به اوج احساس برسد.

درباره سریال سرجوخه

سرجوخه یک سریال در قالب امنیتی و اجتماعی است که نخستین قسمت آن در ۳ آبان ۱۴۰۰ از شبکه سه تلویزیون ایران با کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی حسین امیرجهانی پخش شد

بازیگر نقش سرجوخه در سریال سرجوخه کیست + عکس

داستان

سرجوخه با روایت دو قصه موازی، به زندگی دو شخصیت غلامرضا و کیان که از دو طبقه اجتماعی مختلف با انگیزه‌ها و کشمکش‌های متفاوت هستند می‌پردازد که هر دو در راه رسیدن به عشق موانع و اتفاقات زیادی سر راه‌شان قرار می‌گیرد که روند رسیدن را کندتر و جذابیت قصه را بیشتر می‌کند

بازیگران

سامان صفاری در نقش «کیان»، حمیدرضا محمدی در نقش «غلامرضا»، آرش آصفی در نقش یک افسر ضد جاسوسی، نازنین کیوانی در نقش یک اینفلوئنسر و نیلوفر کوخانی در نقش رزیتا بازیگرانی هستند که تا به حال حضور آن‌ها در سریال رسانه‌ای شده است.
در کنار این ترکیب جوان، «سرجوخه» از بازیگران با سابقه‌ای، چون حبیب دهقان نسب در نقش سالار، علی اوسیوند در نقش آقا رضا، قربان نجفی ایفاگر کاراکتر رامین کشمیری، حسن اسدی به عنوان پدر کیان و علیرضا جلالی تبار در نقش طاهری بهره می‌برد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.