تصادف جواد عزتی در جاده شمال + ماشین جواد عزتی

index
ب

جزئیات تصادف جواد عزتی در جاده شمال / خودروی جواد عزتی امروز از جاده منحرف شد. در این حادثه خوشبختانه جواد آسیبی ندید.

جواد عزتی در بخش عمارلو شهرستان رودبار استان گیلان دچار حادثه شد.

بازیگر کشور که به همراه خودرو خود عازم منطقه کوهستانی عمارلو شده بود دچار حادثه شد.

گویا عزتی در اثر ناآشنایی به مسیر و لغزندگی ناشی از بارندگی از مسیر جاده منحرف می شود.

بررسی ها حاکی از آن است که خودروی عزتی بعد از تلاش چند ساعته مردم محلی به مسیر اصلی بازگردانده شده است.

طبق اعلام مردم محلی حال وی مساعد است و مشکلی از این جهت پیش نیامده است.

تصادف جواد عزتی در جاده شمال + آخرین وضعیت

 

تصادف جواد عزتی در جاده شمال همراه با ماشین جواد عزتی

جواد عزتی در سال ۱۳۸۵ با دختری به نام مه لقا باقری ازدواج کرد. این زوج با هم همسن هستند. مه لقا باقری در دوران تحصیلش رشته کارگردانی در دانشگاه سوره را می خواند.

وی یک روز از جواد عزتی تقاضا می کند تا در تئاتری که جواد عزتی مشغول به کارگردانی است، بازی کند ولی او چون مشغله داشته نمیتوانست با مه لقا باقری همکاری کند ولی به او قول داد که تابستان آینده با وی همکاری کند و درست در همان تابستان، به قولش عمل کرد. آشنایی و همکاری این دو نفر تا زمانی ادامه داشت که بالاخره جواد عزتی به وی پیشنهاد ازدواج داد و او درخواستش را پذیرفت. این زوج با هم‌دیگر در سریالهایی مانند سریال قهوه تلخ و دردسرهای عظیم۲ فعالیت داشتند.

جواد عزتی و همسرش

آشنایی و ازدواج جواد عزتی با مه لقا باقری

جواد عزتی بازیگر محبوب فیلم های طنز و جدی در سال ۱۳۸۵ با خانم مه لقا باقری بازیگر کشورمان ازدواج کرده است.

آشنایی آنها در دانشگاه سوره و بازی جواد عزتی در پایان نامه مه لقا باقری بوده است. جواد عزتی در تئاتری که مه لقا باقری کارگردانی آن را برعهده داشت حضور داشت و همین همکاری باعث آشنایی بیشتر آنها و ازدواج این زوج محبوب شد.

مه لقا باقری بازیگر محبوب سینما و تلویزیون و متولد سال ۱۳۶۰ است که بصورت حرفه ای در حوزه کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت دارد و در جشنواره های داخلی و خارجی در کشور هایی نظیر فرانسه ، روسیه و اسپانیا حضور داشته است .

مه لقا باقری و جواد عزتی در حال حاضر فرزندی ندارند. این زوج بازیگر در سریال های باغ مظفر، قهوه تلخ، دردسرهای عظیم ۲ و زخم کاری و همچنین فیلم سینمایی آینه بغل و شنای پروانه، هم بازی بودند.

آغاز فعالیت هنری جواد عزتی

جواد عزتی در سال ۱۳۷۵ وقتی ۱۵ ساله بود، بعد از تست بازیگری وارد یک گروه تئاتر شد و از آنجا با نمایش های خیابانی و کودک آشنا شد و کار خود را با اجرای تئاتر های خیابانی شروع کرد.

جواد عزتی بازیگر طناز کشورمان سال ۱۳۸۱ به دعوت سعید آقاخانی با مجموعه «قصه های شبانه» بعنوان بازیگر و صداپیشه عروسک اولین بار جلوی دوربین حضور یافت اما با بازی در سریال «باغ مظهر» مهران مدیری و مجموعه «قرارگاه مسکونی» در میان مردم شناخته شد، او در سال ۱۳۸۹ با سریال «قهوه تلخ» با ایفای نقش بابا اتی به اوج شهرت دست یافت.

جواد عزتی نه تنها به ایفای نقش در مجموعه های طنز پرداخته است و با حضور در نقش های کمیک در فیلم های کمدی یکی از پول سازترین بازیگران سینمای ایران بوده بلکه توانسته توانایی اش را در ایفای نقش هایی جز کمدی به رخ همه بکشد.

او با نقش آفرینی اش در فیلم های جدی مانند تنگه ابو قریب، ماجرای نیمروز ، سریال زخم کاری و… تبدیل به بازیگری شد که شمایل شوخ و جدی اش در نقش های شیرین یا تلخ خواهان دارد و بازیگری اش در فیلم های کمدی، تضمین کننده فروش آن فیلم و نقش آفرینی اش در فیلم های جدی، با چالشی جذاب روبرو است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.