معرفی بهترین خودروهای سال ۲۰۲۲ + عکس

معرفی بهترین خودروهای سال ۲۰۲۲ + عکس
ب

اگرچه شرکت‌های خودروسازی جهان به دلیل همه‌گیری کرونا در سال ۲۰۲۰ با مشکلاتی مواجه شدند، اما این مشکلات در سال ۲۰۲۱ برطرف شد و تا سال ۲۰۲۲ مدل‌های جدیدی وارد بازار خواهند شد.

خودروهای سال 2022

فولکس واگن ID Buzz

این خودرو مدل احیا شده مینی بوس های فولکس واگن است که اکنون کاملا برقی هستند. این مینی بوس ها که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می شوند در دو مدل باری و مسافری طراحی شده اند و قیمت آنها ۳۴ هزار و ۵۰۰ یورو است. نام مدل بار آن “Cargo” خواهد بود.

معرفی بهترین خودروهای سال 2022 + عکس

جی ام سی هامر EV

یک خودروی تمام الکتریکی با برد باتری ۵۶۰ کیلومتر. این خودرو هزار اسب بخار قدرت دارد و شتاب صفر تا ۱۰۰ را در ۳ ثانیه می رساند. قیمت این هامر که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می شود ۹۳۸۰۰ یورو خواهد بود.

Mercedes EQB 2022

مرسدس EQB

مرسدس دو دیفرانسیل با موتور الکتریکی در سال ۲۰۲۲ با قیمت ۶۰۴۰۰ یورو وارد بازار می شود. این مرسدس بنز با دو موتور «۳۰۰ EQB» با ۲۲۵ اسب بخار و «۳۵۰ EQB» با قدرت ۲۸۸ اسب بخار برای بازار آمریکا تولید می شود.

BMW 2 Series Coupe

BMW سری ۲ کوپه

بی ام و سری ۲ کوپه با دو نوع موتور چهار سیلندر ۲۵۵ اسب بخاری یا موتور شش سیلندر ۳۸۲ اسب بخاری با دیفرانسیل عقب در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می شود که قیمت این بی ام و ۳۰۸۰۰ یورو خواهد بود.

Audi e-tron GT

خودروهای سال ۲۰۲۲

آئودی e-tron GT

خودروهای الکتریکی آئودی بسیار موفق و محبوب بوده اند. آئودی e-tron GT که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می شود دارای موتوری با ۶۳۷ اسب بخار قدرت است که شتاب صفر تا ۱۰۰ را در سه و نیم دهم ثانیه می رساند. باتری آن ۳۷۳ کیلومتر برد دارد که کمی کمتر از مدل های قبلی است. قیمت این آئودی ۸۴ هزار و ۵۰۰ یورو خواهد بود.

سولو

شرکت خودروسازی جدید سولو “Electra Meccanica Solo” این خودروی تمام برقی سه چرخ و تک سرنشینه را برای شهر در سال ۲۰۲۲ معرفی خواهد کرد.این خودرو دارای باتری لیتیوم یونی با برد ۱۶۰ کیلومتر است. موتور این خودرو ۵۳ اسب بخار قدرت دارد و حداکثر سرعت آن به ۱۲۶ کیلومتر در ساعت می رسد. قیمت سولو ۱۵۹۰۰ یورو خواهد بود.

شورولت بولت EV

شورلت بولت EV 2022 با قیمت ۲۶۷۰۰ یورو وارد بازار شده است. برد باتری این خودروی الکتریکی ۴۱۶ کیلومتر است. این خودرو در تابستان ۲۰۲۱ به نمایندگی ها تحویل شد و با استقبال خوبی روبرو شد. قیمت این خودرو ۴۷۵۰ یورو ارزانتر از خودروهای اصلی سری «بولت» است.

 

خودروهای سال ۲۰۲۲

BMW i4

بی ام و i4 تمام الکتریکی نیز در سال ۲۰۲۲ وارد بازار خواهد شد.قدرت موتور این خودرو ۵۳۶ اسب بخار و برد باتری آن بین ۳۹۴ تا ۴۸۲ کیلومتر است. قیمت این بی ام و ۴۷۸۰۰ یورو قیمت مدل اسپرت آن ۵۶۸۰۰ یورو خواهد بود.

کارناوال کیا

کارناوال کیا

مجله فوربس در مورد کارناوال کیا می نویسد: یک مینی ون با کت و شلوار شاسی بلند. قیمت این محصول خودرویی کره ای که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می شود، ۲۷۷۰۰ یورو خواهد بود. ۱۶۰۰ کیلوگرم را در بکسل عقب حمل کنید.

پورشه تایکان کراس توریسمو

 

خودروهای سال ۲۰۲۲

پورشه تایکان کراس توریسمو

قیمت خودروی برقی «پورشه تایکان کراس توریسمو» که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می شود ۸۰ هزار و ۸۰۰ یورو خواهد بود. موتور این پورشه ۳۷۵ اسب بخار قدرت دارد که قدرت مدل اسپرت آن به ۶۱۶ اسب بخار می رسد. این پورشه دارای باتری لیتیوم یون ۷۲۳ ولتی است.

dacia jogger 2022

dacia jogger 

اولین مدل هیبریدی خودروساز رومانیایی داچیا وابسته به رنو فرانسه است که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می شود.قیمت این خودرو با قابلیت حمل تا هفت سرنشین ۱۳۹۹۰ یورو خواهد بود.

خودروهای سال ۲۰۲۲

تسلا رودستر

تسلا Roadster را سال آینده عرضه خواهد کرد. قیمت این خودروی برقی ۱۷۰ هزار یورو خواهد بود. تسلا رودستر شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۲٫۱ ثانیه دارد و گفته می شود سریع ترین خودروی جهان است.

هیوندای آیونیک ۵ N

هیوندای آیونیک ۵N دارای موتور الکتریکی و ۵۷۰ اسب بخار قدرت است. شتاب صفر تا ۱۰۰ این خودرو در سه و نیم ثانیه و حداکثر سرعت ۲۶۰ کیلومتر بر ساعت است. قیمت ها از ۴۱۹۰۰ یورو شروع می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.