تخریب هتل لیونل مسی به دلیل غیر استاندارد بودن! + عکس

DR37A4B2JFBD5E63XWXOS6L3OM
ب

لیونل مسی، برنده هفت مدال طلا، به دستور شهردار سیتجس، که یکی از هتل های زنجیره ای خود را در آنجا ساخته بود، مجبور می شود هتل خود را تخریب کند.

به لیونل مسی دستور داده شده تا هتل ۲۶ اتاقه و ۲۶ میلیون پوندی خود در بارسلونا را به دلیل عدم رعایت استانداردهای شهری تخریب کند.

اسطوره آرژانتینی پاری سن ژرمن روز دوشنبه برای هفتمین بار برنده توپ طلا شد و حالا ممکن است هتل گران قیمت او قبل از استفاده از آن تخریب شود. مسی که هفته ای ۶۵۰ هزار پوند در پاری سن ژرمن درآمد دارد، ممکن است از این خبر که هتل جدیدش مطابق با استانداردهای شهری نیست، وحشت زده شود.

هتل چهار ستاره Hotel MIM Sitges در نزدیکی ملک شخصی لیونل مسی در زمان اقامت وی ​​در بارسلونا قرار دارد و یکی از مکان های مورد علاقه وی بوده است.

به گزارش روزنامه الیکانفیدنسال، حکم دادگاه برای تخریب این ملک در دست بررسی است. و آنها برای اظهار نظر به محل اقامت مسی رفتند اما نه او و نه تیمش تصمیمی برای صحبت در این باره نگرفتند. مسی که دارای هتل هایی در ایبیزا و مایورکا با مجیک هتل گروه است، در سال ۲۰۱۷، ۶۲۶ میلیون دلار در هتل Meem Sites، که ۱۰۰ فوت از دریا فاصله دارد، هزینه کرد.

به گزارش روزنامه «ال‌کانفیدنسال» حکم دادگاه برای تخریب این ملک در دست بررسی است. و آنها برای اظهار نظر به محل اقامت مسی مراجعه کردند اما نه او و نه تیمش تصمیمی برای صحبت در این مورد نداشتند. مسی که با گروه «مجستیک هتل» مالک هتل‌هایی در ایبیزا و مایورکا است، در سال ۲۰۱۷ مبلغ ۲۶ میلیون پوند برای هتل «میم سیتجس» که در فاصله ۱۰۰ فوتی از دریا قرار دارد هزینه کرد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که او این کار را بدون اطلاع از دستور تخریب شهرداری شهر سیتجس انجام داد. به گفته شهرداری در ساخت این هتل قوانین ساختمانی شهر سیتجس رعایت نشده است. یکی از مشکلات در ساخت این هتل این است که بالکن‌ها زیادی بزرگ هستند، و کل ساخت و ساز به این بالکن‌ها وابسته است به این معنی که کوچک کردن یا تخریب بالکن‌ها میتواند به فروپاشی کل ساختمان منجر شود. و بر طبق آخرین گزارش‌ها، طرح اضطراری آتش‌سوزی هم مطابق با استانداردها ساخته نشده است. نکته عجیب این که مسی موقعی از دستور تخریب باخبر شد که از طرف روزنامه برای دانستن نظراتش به او مراجعه کرده بودند.

 تخریب هتل لیونل مسی به دلیل غیر استاندارد بودن! + عکس

این هتل ۷۷ اتاق دارد که شامل ۵ سوئیت کوچک و یک سوئیت بزرگ است و در طول تابستان هزینه هر اتاقش ۱۰۵ پوند است. اما اسکای‌بار روی پشت بام این هتل باعث متمایز شدنش می‌شود، به همراه استخری بزرگ و چشم‌اندازی پانورامایی باورنکردنی از شهر و دریای مدیترانه، و همچنین انواع و اقسام کوکتل‌ها. این هتل همچنین دارای اسپای درجه یک است و در کنار درمان‌ها و ماساژها یک مجموعه آب‌درمانی (با مبلغ فقط ۲۵ پوند برای هر نفر) در آن وجود دارد که شامل سونا، حمام ترکی، دوش‌های حسی، استخر تفریحی، وان شیرجه در آب سرد و استخر آب‌شور است.

همانطور که از انتخاب ماشین‌های مسی پیداست، او خیلی به محیط زیست اهمیت می‌دهد. هتل «میم سیتجس» به طور پایدار و سازگار با محیط زیست ساخته شده و ۸۰ درصد از مصالح به کار رفته در ساخت و ساز این هتل قابل بازیافت است. این هتل دارای مخازنی است که فاضلاب حمام‌ها را جمع‌آوری می‌کند و پس از فیلتر، تصویه و تمیز کردن، در توالت‌ها و آبیاری گیاهان از این آب استفاده می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.