بورجو اوزبرک قد و وزن + عکس

بورجو اوزبرک قد و وزن + عکس
ب

بورجو اوزبرک بازیگر زن خوش استایل ترکی با قد ۱۶۳ سانتی متری و وزنی ۵۰ کیلوگرمی توانسته است هواداران زیادی در شبکه های اجتماعی داشته باشد.

بورجو اوزبرک قد و وزن

قد ۱۶۳ – ۱۶۲

وزن ۵۰ کیلوگرم

بورجو اوزبرک قد و وزن + عکس

 

بورجو اوزبرک زادهٔ ۱۲ دسامبر ۱۹۸۹ در اسکی‌شهیر  یک هنرپیشه اهل ترکیه است.

از فیلم ها یا برنامه های تلویزیونی که وی در آنها به ایفای نقش پرداخته می توان به حریم سلطان، دختران خورشید، خانواده شرم، عشق لاکچری (مجموعه تلویزیونی) و اخیراً در سریال عشق، منطق، انتقام اشاره کرد. بورجو در سریال حریم سلطان با آراس بولوت اینملی، در سریال دختران خورشید با باراک آتان، در سریال خانواده شرم با آکین آکینوزو، شریک سریال لاکچری بود. عشق (سریال تلویزیونی) با چغلار ارطغرل و در سریال جدید عشق منطق انتقام با ایلهان شن پارتنر است. بورجو برزبرک بازیگر معروف و موفق ترکیه ای است. او در سریال های بسیار موفقی بازی کرده است.

زندگینامه، خاطرات

بورجو اوزبرک در ۱۲ دسامبر ۱۹۸۹ در اسکی (شهری در ترکیه) به دنیا آمد. او فارغ التحصیل هنرستان تئاتر از دانشگاه Hacettepe است. او یک خواهر به نام بشری و دو خواهرزاده به نام های جان و حفصه دارد. در مورد زندگی خصوصی بورجو برزبرک می توان به علاقه او به حیوانات اشاره کرد، او یک فعال حقوق حیوانات است و علاقه خاصی به گربه ها دارد. در دوران دانشگاه و پس از آن در تئاتر بازی کرد و با استادش اردال بشیکچی‌ اوغلو نیز کار کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.