سریال عشق منطق انتقام + داستان و بازیگران

سریال عشق منطق انتقام + داستان و بازیگران
ب

عنوان اصلی: سریال عشق منطق انتقام  Ask Mantik Intikam
عنوان انگلیسی: Love Reason Get Even
همچنین به عنوان: انتقام منطقی عشق (عنوان تحت اللفظی)، بانوی مجرد حیله گر شناخته می شود
ژانر: کمدی، عاشقانه
قسمت ها: ۹+
شبکه پخش: FOX TV
دوره پخش: ۱۸ ژوئن ۲۰۲۱ –
شرکت سازنده: No:9 Productions
کارگردان: مورات اوزتورک
نویسنده فیلمنامه: Ozlem Inci Hekimoglu; نیل گولک اونسال
مکان فیلمبرداری: استانبول، ترکیه
خلاصه داستان سریال عشق منطق انتقام

اسرا (Burcu Ozberk) دختر زیبایی استسریال عشق منطق انتقام + داستان و بازیگران که می خواهد با مردی ازدواج کند که شغل ثابتی دارد. خانواده او به دلیل ناکامی های تجاری پدرش همیشه با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کردند. اسرا برای اینکه در طول زندگی اش مشکل مالی نداشته باشد، انتخاب منطقی می کند و تصمیم می گیرد با مردی ازدواج کند که شغل ثابتی دارد.

 

اوزان (ایلهان شن) یک نابغه مهندسی است که در همان محله اسرا زندگی می کند. او از کودکی عاشق اسرا بوده است. او پتانسیل این را دارد که شغل ثابتی داشته باشد و زندگی راحت برای عروسش فراهم کند. به همین دلیل هدف اسرا قرار می گیرد.

اسرا و اوزان با هم ازدواج می کنند و شروع به زندگی راحت و با ثبات می کنند تا روزی که اوزان شغل ثابت خود را رها می کند. اوزان می خواهد یک نرم افزار جدید توسعه دهد، رویاهای خود را محقق کند و شرکت خود را راه اندازی کند. اسرا در حالی که آرزوی خانه دار شدن و داشتن یک زندگی راحت را در سر می پروراند، در موقعیت سختی قرار می گیرد. او در نهایت از مشکلات مالی و اخلاقی در ازدواج رنج می برد.

اسرا تنها نان آور ازدواج آنها می شود در حالی که اوزان از یک ورشکستگی به دیگری می پرد. او تمام بار مالی را به دوش می کشد، در مشاغل مختلف کار می کند و برای سرپا نگه داشتن آنها تلاش می کند. ناامیدی و خستگی او را مجبور به طلاق می کند.

وقتی اسرا به دلیل استرس تنها نان آور بودن دچار سقط جنین می شود، تصمیم می گیرد به ازدواج خود ادامه ندهد. او بدون اینکه چیزی در مورد سقط جنین خود بگوید، پس از چند سال ازدواج پرونده طلاق را تشکیل می دهد. او دیگر فرصتی به اوزان نمی دهد و حتی می گوید که هرگز عاشق او نشده است.

در نهایت این دو از هم جدا می شوند. اسرا به خانه پدر و مادرش باز می گردد و به عنوان پیشخدمت مشغول به کار می شود. از سوی دیگر، اوزان برای نرم افزار نرم افزار خود حمایت مالی پیدا می کند و فرصتی پیدا می کند تا شرکت خود Milenyum Soft راه اندازی کند. اوزان در نهایت از یک بازنده به یک مدیر عامل موفق تبدیل می شود. او اکنون مردی موفق، ثروتمند و خوش تیپ است.

۲ سال پس از طلاق، اسرا متوجه می شود که اوزان به یک تاجر موفق تبدیل شده است. در حالی که او نه شغل موفقی دارد و نه ازدواج، شوهر سابقش از زندگی ثروتمندی لذت می برد.

اسرا انتظار دارد بابت رنج هایش در ازدواج عذرخواهی کند. او فقط از کارهایی که برای حمایت مالی خانواده اش در طول زندگی مشترکش انجام داده است، می خواهد. با این حال، وقتی او با اوزان روبرو می شود، به دلیل نگرش اوزان بسیار شگفت زده می شود.

اوزان بیش از حد متکبرانه و سرد عمل می کند. هرگز اسرا را به خاطر رها کردنش نمی بخشد. او فکر می کند که اسرا به دلیل ثروتمند شدن او سعی می کند با او ارتباط برقرار کند. به همین دلیل می خواهد به او پول بدهد و مشخص می کند که دیگر نمی خواهد او را ببیند.

اسرا از رفتار اوزان بسیار عصبانی می شود. او تصمیم می گیرد انتقام خود را بگیرد. او فقط می خواهد یک عذرخواهی و قدردانی برای کاری که در طول زندگی مشترکش انجام داده است. برای انجام این کار، او هر کاری می کند تا اوزان دوباره عاشق او شود.

اسرا تصمیم می گیرد تا اوزان را با کارآموز شدن در شرکت او به دست آورد. به این ترتیب، او می تواند او را در هر زمان ببیند. او برای یک موقعیت کارآموزی در بخش تبلیغات در Milenyum Soft درخواست می دهد.

داستان زمانی بسیار پیچیده می شود که دوست نزدیک اوزان، چینار (بوراک یوروک) نیز به عنوان کارآموز در مایلمیوم سافت شروع به کار می کند و با اسرا به خوبی کنار می آید.

داستان سریال انتقام منطق عشق (از منطق اینتیکم بپرس) در مورد دو جوان است که به دلیل مشکلات مالی در زندگی مشترکشان از هم جدا می شوند و با یکدیگر روبرو می شوند. آیا اوزان در نهایت اسرا را درک خواهد کرد و او را خواهد بخشید؟ آیا اسرا در Milenyum Soft موفق خواهد شد؟ آیا اوزان و اسرا دوباره عاشق یکدیگر می شوند؟ آیا اسرا نقشه انتقام خود را با موفقیت اجرا خواهد کرد؟ آیا چینار و اسرا به خوبی کنار می آیند؟

شخصیت های سریال عشق منطق انتقام :

اسرا ارتن (Burcu Ozberk): او دختر جوان زیبایی است. پس از ازدواج با اوزان، او می خواهد خانه دار شود و با حمایت مالی شوهرش راحت زندگی کند. اما زمانی که اوزان از شغل ثابت خود استعفا می دهد تا شرکت خود را راه اندازی کند، او در موقعیت دشواری قرار می گیرد. اسرا تمام بار نیازهای مالی آنها را به دوش می کشد و مجبور است در مشاغل مختلف کار کند. ناامیدی و خستگی او را مجبور به طلاق اوزان می کند. ۸ سال بعد، او موفقیت همسر سابقش را می‌آموزد و تصمیم می‌گیرد تا با تبدیل شدن به یک کارآموز در شرکت او، او را به دست آورد. او فقط می خواهد یک عذرخواهی و قدردانی برای کاری که در طول زندگی مشترکش انجام داده است.
اوزان کورفالی (ایلهان سن): اوزان یک نابغه مهندسی است. او از کودکی عاشق اسرا بوده است. پس از ازدواج با او، او به طور ناگهانی ترک می کند تا یک توسعه دهنده نرم افزار شود. پس از طلاق، او برای نرم افزار خود حمایت مالی پیدا می کند و شرکت خود را تأسیس می کند. او در نهایت از یک بازنده به یک مدیر عامل موفق تبدیل می شود.
کاگلا یلماز (ملیسا دونگل): او وارث است و دختر رئیس شرکت میلنیوم سافت است که در آنجا به عنوان کارگردان کار می کند. او موفق، زیبا و ظریف است. او احساساتی نسبت به شریک تجاری خود اوزان دارد.
چینار یلماز (بوراک یوروک): او برادر کوچکتر کاگلا و دوست نزدیک اوزان است. او زمانی که دانش آموز دبیرستانی بود زیر نظر اوزان تدریس می کرد. او جوان، ثروتمند، خوش قیافه و دلسوز است. پس از تحصیل در لندن به ترکیه برمی گردد و می خواهد شرکت خود را راه اندازی کند. با این حال، او باید به مدت ۶ ماه در شرکت میلنیوم سافت کارآموز باشد و هویت واقعی خود را پنهان کند تا بتواند اعتبار خود را به پدرش ثابت کند و از حمایت مالی او برخوردار شود. در حین همکاری نزدیک با اسرا، جذب او می شود.
منکسه ارتن (زینپ کانکونده): او مادر اسرا است. او آشپز خوبی است و صاحب یک رستوران کوچک غذاهای خانگی است.
زومروت کورفالی (گونای کاراچاوغلو): او مادر اوزان است. او با منکسه کنار نمی آید و به محله خود باز می گردد تا به زندگی ثروتمند خود ببالد. او خیلی به پسرش علاقه دارد و نمی خواهد او را با کسی در میان بگذارد.
اکرم ارتن (محمت کورهان فیرات): او برادر اسرا است. او دردسرساز است، شغلی ندارد و هر روز مشکل جدیدی ایجاد می کند. او در نگاه اول عاشق الیف می شود.
یالچین ارتن (سلیمان آتانیسف): او پدر اسرا است.
الیف کورفالی (سرن کوچ): او خواهر اوزان است.
ریحان (بیرگول اولوسوی): او عمه اوزان است که با منکسه زندگی می کند.
زینو (سودا بس): او بهترین دوست اسرا است.

در اینباره بخوانید :

اوزان در سریال عشق منطق انتقام
 

اوزان در سریال عشق منطق انتقام

اوزان در سریال عشق منطق انتقام اوزان هشت ساله بود که برای اولین بار اسرا را دید. با وجود سن کم، او فهمید که آنچه …
چینار در سریال عشق منطق انتقام
 

چینار در سریال عشق منطق انتقام

چینار در سریال عشق منطق انتقام بوراک یوروک در ۲۶ می ۱۹۹۵ در شیشلی استانبول به دنیا آمد. او با قدی ۱۹۲ سانتی متری یکی …
بازیگر نقش اسرا در سریال عشق منطق انتقام + همسرش
 

بازیگر اسرا در عشق منطق انتقام

بورجو اوزبرک در ۱۲ دسامبر ۱۹۸۹ در اسکی (شهری در ترکیه) به دنیا آمد. او فارغ التحصیل هنرستان تئاتر از دانشگاه Hacettepe است. او یک …

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.