جزئیات کامل حمله اراذل و اوباش به معلم بندرعباسی

جزئیات کامل حمله اراذل و اوباش به معلم بندرعباسی
ب

رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری ضاربان معلم در بندرعباس خبر داد.

مجتبی قهرمانی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر حمله چند نفر از اراذل و اوباش به دبیرستان ادیب محله نیایش بندرعباس که منجر به ضرب و شتم یکی از معلمان این مدرسه شد، عاملان آن شناسایی و دستگیر شدند. این جنایت به صورت ویژه در دستور کار دستگاه قضایی استان هرمزگان قرار گرفت که خوشبختانه با گسترش چتر اطلاعاتی مخفیگاه این افراد توسط ماموران شناسایی شد.

وی افزود: در ادامه تحقیقات مشخص شد ضاربان معلم بندرعباسی پس از فرار از محل جنایت در یکی از محله های شهر مخفی شده و افراد مورد نظر دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان با بیان اینکه عواقب بسیار سنگینی در انتظار اخلال گران نظم و امنیت عمومی است، خاطرنشان کرد:افرادی که سودای چنین جرائمی را در سر می‌پرورانند، آگاه باشند و بدانند که دستگاه قضایی قاطعانه با آن‌ها برخورد خواهد کرد.

گفتنی است؛ روز گذشته یک معلم بندرعباسی برای حمایت از یکی از دانش آموزان خود در مقابل حمله چهار نفر از اراذل و اوباش که به مدرسه محل خدمت او وارد شده بودند ایستادگی می کند و با ضربات چاقو مجروح و راهی بیمارستان می شود.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، حال این معلم بندرعباسی پس از دو روز بستری شدن در بخش مراقبت‌های ویژه، بهبود نسبی یافته و سیر مراحل درمان وی همچنان ادامه دارد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.