مردی با جراحی های زیاد خود را شبیه به ریکی مارتین کرد!

مردی با جراحی های زیاد خود را شبیه به ریکی مارتین کرد!
ب

فرانسیسکو ماریانو خاویر ایبانز اعتراف می کند که در طی تلاش های مکرر خود برای شبیه شدن به ریکی مارتین خواننده مشهور، به جراحی زیبایی معتاد شده است.

به گزارش میرر، این مرد که اهل بِناویدس آرژانتین است، تاکنون پول زیادی را برای عمل جراحی خرج کرده است. فرانسیسکو سفر خود به دنیای جراحی زیبایی را زمانی آغاز کرد که شخصی به او گفت شبیه یک خواننده و ترانه سرای مشهور است.

مردی با جراحی های زیاد خود را شبیه به ریکی مارتین کرد!

جدای از بحث مالی، جست‌وجوی زیبایی مشکل دیگری برای این مرد جوان ایجاد می‌کند: اعتیاد به عمل زیبایی. او می‌گوید: «فکر می‌کنم در مقطعی از زندگی‌ام معتاد می‌شوم و اوضاع بدتر می‌شود. زمانی که جراحی ها را شروع کردم، می دانستم که اوضاع از کنترل من خارج می شود و برخی از این جراحی ها می تواند برای سلامتی من مضر باشد.»

فرانسیسکو اخیراً از دوران کودکی خود ابراز ناراحتی کرد و گفت که در سن ۱۲ سالگی از چاق شدن خجالت می‌کشید. او تا یک سال پس از تشخیص پزشک چاقی از اتاق خود خارج نشد. او می گوید که پرخوری او واکنشی به بدرفتاری و خشونت پدرش بود.

مردی با جراحی های زیاد خود را شبیه به ریکی مارتین کرد!

فرانسیسکو می‌گوید: «پرخوری می‌کردم زیرا احساس می‌کردم روزی که پدرم بخواهد به من چاقو بزند، شکم بزرگم مانع از این کار او می‌شود».

فرانسیسکو اکنون یک مدرس هستی شناسی با تجربه است. او در سال ۲۰۱۸ در یک برنامه واقعیت آرژانتینی با تمرکز بر کاهش وزن به نام “مسئله وزن” شرکت کرد و در طول این برنامه در حال انجام ۹۰ کیلوگرم وزن کم کرد.

او در آن زمان به وبسایت خبری تله شو گفت: «وقتی به برنامه پیوستم، فشار خون، گلوکز و دردهای عضلانی داشتم. وقتی وزن کم کردم، دیگر احساس بدی نداشتم و در هیچ جای بدنم درد نداشتم. اما چنین تغییری من را کمی ترسانده است. “مثل این است که بخواهی همه چیز را از نو شروع کنی.” او در مورد ظاهر جدیدش می گوید: «حتی امروز، بعد از گذشت هفت سال، هنوز عادت کردن به اندام جدیدم برایم سخت است.

فرانسیسکو درباره اعتیادش به جراحی زیبایی نتیجه می گیرد: «اکنون متوجه شدم که ایده آل این است که خودت باشی نه شخص دیگری. اما مدتی طول کشید تا آن را بفهمم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.