غلام شه بخش کشته شد + عکس

غلام شه بخش کیست + جزئیات کشته شدن
ب

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از هلاکت غلام شه بخش و پنج شرور مسلح دیگر در درگیری با رزمندگان این قرارگاه در منطقه جنوب شرق کشور خبر داد.

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی درگیری‌های چند روز اخیر رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور، امروز شنبه ۱۱ دیماه ۱۴۰۰ رزمندگان این قرارگاه با رصد دقیق و عملیات پیچیده اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه و مقر استقرار تعدادی از اشرار مسلح معروف در منطقه عمومی کورین سیستان و بلوچستان شدند.

این اطلاعیه می‌افزاید: در این درگیری شدید “غلام شه بخش ” همراه با پنج شرور مسلح دیگر به هلاکت رسیده و پنج تن از آنان نیز زخمی شدند. همچنین مخفیگاه و مقر اشرار مسلح بطور کامل منهدم شد.

در این درگیری که در جوار یکی از روستاهای منطقه انجام پذیرفت تعداد سه تن از رزمندگان بومی و بسیجی مدافع امنیت مردم که برای نجات خانواده های که اشرار به عنوان سپر انسانی خود قرار داده بودند به شهادت رسیدند.

غلام شه بخش
تصویر شرور غلام شه بخش که توسط رزمندگان قرارگاه قدس به همراه پنج شرور مسلح دیگر به هلاکت رسید

منبع :
ایرنا

دیدگاه ها

 • ناشناس دی ۱۱, ۱۴۰۰ :: ۱۰:۲۷ ب٫ظ
  4 2

  امنیت در همه سطح جامعه موجب ترقی و عمران وابادانانی در طول تاریخ بشر بوده است این یک اصل ثابت می باشد و مخل این اصل طبق قانون باید برخورد شود

 • ناشناس دی ۱۱, ۱۴۰۰ :: ۱۰:۲۸ ب٫ظ
  6 0

  آمنیت و آرامش نیاز جامعه است

 • حقیقت جو دی ۱۱, ۱۴۰۰ :: ۱۱:۳۷ ب٫ظ
  4 5

  چرا تیتر الکی میزنید.؟؟؟

 • ناشناس دی ۱۲, ۱۴۰۰ :: ۱۰:۰۴ ق٫ظ
  6 0

  آخه به شما هم میگن خبرنگار و خبرگذاری؟ تیتر زدی فلانی کیست؟ اما توی متن خبر یه جمله هم ننوشتی که طرف کی بود اصلا و چکار کرده!

 • ناشناس دی ۱۲, ۱۴۰۰ :: ۱۱:۱۲ ق٫ظ
  2 2

  بی شعورا متن خبر با خود خبر همخانی نداره

 • ناشناس دی ۱۲, ۱۴۰۰ :: ۱۲:۲۰ ب٫ظ
  2 1

  یک کلمه ننوشتین یاروکیه چندسالشه اهل کدام شهر،هیچی دیگه

 • ناشناس دی ۱۳, ۱۴۰۰ :: ۱:۴۴ ب٫ظ
  1 0

  یارو زنده هست براردرش اعلام کرد…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.