جواد حمیدی راوری شهردار بجنورد کیست؟

مادر همسر شهردار بجنورد پست گرفت!
ب

جواد حمیدی راوری شهردار بجنورد کیست؟

خبرگزاری تسنیم به نقل از عضو شورای اسلامی شهر بجنورد خبر داد که جواد حمیدی راوری در حکمی «مادر همسر» خود را به عنوان مشاور امور بانوان و خانواده شهرداری بجنورد منصوب کرده است!

جناب شهردار برای مادر همسر خود حکم مشاور زد!

در توضیح این خبر آمده:

* خبرها حاکی است٬ در روزهای گذشته مراسم معارفه وی به‌عنوان مشاو شهردار بجنور در شهرداری برگزار و مادر همسر آقای شهردار کار خود را نیز در شهرداری بجنورد آغاز کرده است. گفته می‌شود مادر همسر شهردار بجنورد یک معلم بازنشسته است.

اعظم السادات افشین فر عضو شورای اسلامی شهر بجنورد با تایید این خبر گفت:

* جواد حمیدی راوری شهردار بجنورد، مادرخانمش را به عنوان مشاور امور بانوان خود انتخاب و مراسم معارفه وی نیز برگزار شده است. این موضوع را حمیدی در تماس با من نیز تایید کرد و گفت: معارفه را برگزار کردیم.

* شهردار برای خودش مشاور انتخاب کرده و حکمش صادر شده اما ما حکم را رویت نکردیم. البته من خودم موضوع را جویا شدم و صحت موضوع قطعی است. ما هم اخیرا برنامه‌ای در حوزه بانوان داشتیم که خودشان به همراه مادر همسرشان تشریف آورده بودند.

تاکنون هیچ کدام از اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد و یا دستگاه‌های نظارتی در این باره اظهار نظر نکرده‌اند.

جواد حمیدی راوری شهردار بجنورد کیست؟

به نقل از تسنیم ، جواد حمیدی راوری متولد سال ۱۳۶۳ و کارمند شهرداری تهران است. وی که عضو سازمان نظام مهندسی استان تهران است هم‌اکنون با حکم شهردار یکی از مناطق تهران که منتسب به شهردار سابق پایتخت است٬ مسئولیت بازرسی شهرداری منطقه ۱۱ شهرداری تهران را برعهده داشته و سابقه اجرایی دیگری در کارنامه وی دیده نمی‌شود.

نکته جالب اینجاست که جواد حمیدی دو سال پیش هم کاندیدای تصدی شهرداری بجنورد بود. ۲۸شهریور ۱۳۹۸ پس از استعفای روح الله براتیان از شهرداری بجنورد٬ جواد حمیدی و محمد مهدی خاکشور در کنار جعفر بورنگ و هادی زارعی٬ برای کسب رای اعضای شورای پنجم در صحن علنی شورا حاضر شدند. در آن تاریخ حمیدی نتوانست اعتماد اعضای شورای شهر را کسب کند و هادی زارعی به‌عنوان شهردار بجنورد انتخاب شد.

خبرها حاکی است، حمیدی راوری که ۳۷ سال سن داشته و کارمند شهرداری تهران است، گزینه مد نظر اعضای اصلاح طلب شورای پنجم در سال ۹۸ بود. پس از دوسال دوشنبه گذشته دوباره حمیدی در صحن علنی شورا حاضر شد و این‌بار در حضور شورای شهر اصولگرا، به‌عنوان شهردار بجنورد انتخاب شد.

برخی منابع از عدم حضور حمیدی در صحن علنی شورای ششم و بی اطلاعی او از این انتخاب خبر می‌دهند!

منبع :
تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.