لیست پردرآمدترین افراد تولید محتوا در یوتیوب

لیست پردرآمدترین افراد تولید محتوا در یوتیوب
ب

لیست پردرآمدترین افراد تولید محتوا در یوتیوب

یک جوان آمریکایی ۲۳ ساله که بیشتر با نام مستربیست MrBeast شناخته می شود، در سال ۲۰۲۱ تبدیل به پردرآمدترین تولید کننده محتوای یوتیوب شد.

مجله فوربس در جدیدترین گزارش خود پربازدیدترین و پردرآمدترین فعالان یوتیوب در سال ۲۰۲۱ را معرفی کرد.

فوربس گزارش داد: «ویدیوهای طنز آقای دونالدسون بیش از ۱۰ میلیارد بازدید و ۵۴ میلیون دلار درآمد داشته است. بدین ترتیب، آقای دونالدسون موفق شده است از رایان کاجی ۱۰ ساله که در صدر فهرست پردرآمدترین ها در دو سال اخیر قرار داشت، پیشی بگیرد.

رایان کاجی که تجربه شخصی خود از بازی با اسباب بازی های مختلف را در کانالی به نام “دنیای کاج” به اشتراک می گذارد، در سال ۲۰۲۱ به رتبه هفتم سقوط کرده است. مجله فوربس درآمد سالانه او را در سال ۲۰۲۱ ۲۷ میلیون دلار تخمین زده است.

جیک پل بوکسور آمریکایی در رتبه دوم لیست قرار دارد که در مجموع حدود ۴۵ میلیون دلار از ویدئوهای آپلود شده خود در یوتیوب در سال گذشته به دست آورد. مارک ادوارد فیش باخ معروف به مارکیپلیر با ۳۸ میلیون دلار در جایگاه سوم قرار گرفت.

جوانترین فرد در لیست ۱۰ نفره فوربس، آناستازیا رادزینسکایا، دختر ۷ ساله روسیه تبار است که تجربیات روزانه خود را در قالب ویدیو در یوتیوب به اشتراک می گذارد. او در سال ۲۰۲۱ حدود ۲۸ میلیون دلار درآمد داشت و ششمین یوتیوبر پردرآمد در سال ۲۰۲۱ است.

این مجله آمریکایی تخمین می زند که ۱۰ کاربر پردرآمد یوتیوب در سال ۲۰۲۱ در مجموع ۳۰۰ میلیون دلار درآمد داشته اند!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.