طلب میلیونی خواننده پاپ از پرسپولیس

ب
نماینده یکی از خوانندگان معروف موسیقی ایران برای دریافت طلب میلیونی این خواننده، در باشگاه پرسپولیس حضور یافت.
http://www.blogfa.com/photo/p/perspolisgirls.jpg
غلامرضا رضایی پس از جلسه کوتاه با مسئولان باشگاه در خصوص وضعیتش در پرسپولیس گفت: سرپرست اسبق پرسپولیس سیصد میلیون تومان از قرارداد من را فسق کرده است و باید پس از نامه‌نگاری و بررسی‌های باشگاه دوباره با آنها دیدار داشته باشم.

حسین عبدی مسئول آکادمی باشگاه پرسپولس امروز در باشگاه حضور پیدا کرد و در خصوص وضعیت تیم های پایه دیداری با امام‌وردی یکی از مشاورین مدیرعامل داشت.
حسین اخوت، سرپرست تیم دست اولی نیرو زمینی نیز در باشگاه پرسپولیس حاضر و دیداری با مشاور اقتصادی باشگاه داشت.آنها قصد دارند تعامل و همکاری و دیدار دوستانه‌ای با پرسپولیس داشته باشند.
امام‌وردی، مشاور باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ رفت تا دیداری با مسئولان سازمان لیگ در خصوص رقم ۲۷۰ میلیونی بازی‌های خانگی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، داشته باشد.
نماینده قاسم افشار یکی از خوانندگان معروف موسیقی ایران به نام چراغی در باشگاه حاضر شد تا طلب بیست میلیون افشار برای کلیپ باشگاه پرسپولیس را دریافت کند.
نکته جالب اینکه این کلیپ توسط اسماعیلی، مسئول امور فرهنگی سابق باشگاه و همچنین شخص علی پروین به خاطر نام نبردن از یکی از پیشکسوتان پرسپولیس به نام پنجعلی، سرپرست فعلی باشگاه، رد شد و مورد پسند نبود.
منبع: خبرگزاری دانشجو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.