سوپر ماریو اسلحه به دست شد !+ عکس

7867877 650x452 - سوپر ماریو اسلحه به دست شد !+ عکسسوپر ماریو اسلحه به دست شد !+ عکس

 جنجال جدید ماریو بالوتلی بار دیگر میلانی‌ها را به دردسر انداخته است. این بار سوپر ماریو به شیوه‌ای عجیب جواب منتقدان و دشمنانش را که از عملکرد او در جام جهانی ۲۰۱۴ ایراد گرفته بودند، داد.

او در صفحه شخصی‌اش در یکی از شبکه‌های اجتماعی تصویری از خود که در آن یک اسلحه را به سمت دوربین نشانه رفته بود قرار داد و زیر آن نوشت: بوسه‌ای برای تمام آنهایی که از من متنفرند!

حرکت جنجالی سوپرماریو یک روز پس از کشتار وحشیانه شش شهروند آمریکایی در تگزاس از جمله چهار کودک صورت گرفت و این اتفاق باعث ایجاد موج منفی گسترده‌ای علیه او در رسانه‌های ایتالیایی شد.

بالوتلی که پیش از این چند بار با هشدار میلانی‌ها در خصوص کنترل رفتارش در داخل و خارج زمین برای حفظ وجهه و اعتبار روسونری مواجه شده، پست جنجالی‌اش را حذف کرد اما این کار فایده‌ای‌ به حال او برای فرار از تبدیل شدن به سوژه جدید رسانه‌های ایتالیایی نداشت. چند نشریه ایتالیایی امروز (شنبه) تصویر بالوتلی و جملات او را روی جلو بردند و مدعی شدند فلیپو اینزاگی، سرمربی جدید میلان گفته که سوپر ماریو با این کار خود به او خیانت کرده است.

بالوتلی پیش از این هم اینزاگی را با جنجال‌هایش آزار داده بود زمانی که تصویری از او در حال کشیدن سیگار در تعطیلات تابستانی‌اش منتشر شد.

منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید