پ

جلاد ورزشکار داعش + تصاویر

 جلاد ورزشکار داعش

انتشار تصاویر یک جوان مصری عضو داعش بر روی صفحات شبکه‌های اجتماعی، که او را در کنار سرهای بریده نشان می‌دهد، موجی از واکنش‌ها را میان کاربران مصری برانگیخت.

این جوان مصری پیش‌تر در میان دوستان خود به عنوان یک ورزشکار شناخته می‌شد.

بر اساس گزارش خبرگزاری «ona» نام این جوان «اسلام» است که پس از پیوستن به داعش لقب «ابوسلمه بن یکن» بر خود گذاشته است. او هم اکنون به همراه گروه تروریستی دولت اسلامی (داعش) شهر موصل زندگی می‌کند.

ابو سلمه بر روی صفحه توییتر خود عکس‌هایی از سرهای بریده‌ای را منتشر کرد که در قابلمه‌ای گذاشته شده‌اند. او بر روی این عکس کامنتی به لهجه مصری «لحمه راس» به معنی «کله پاچه» نوشته است.

پس از انتشار این تصاویر بسیاری از کاربران مصری کامنتهایی تندی علیه این جوان قرار دادند. او پس از آن مجبور شد این عکس را حذف کند و حساب خود را اختصاصی کند و تنها کسانی را که تایید کننده او هستند در حساب خود بپذیرد.

وی همچنین در کامنتهای خود بار‌ها از «فتح مصر» و «بازگشت اسلام» به این کشور بر اساس باروهای گروه داعش، نوشته است.

دوستان اسلام «ابو سلمه بن یکن» در واکنش به اعمال تروریستی اسلام، تصاویر پیش از پیوستن این جوان به گروه تروریستی داعش را منتشر کردند.

سه تصویر منتشر شده که یکی در سالن باشگاه و دیگری در کلاس درس و سومی با عینک آفتابی در حیات دانشگاه، گویای تغییرات بسیار شدید در روحیات و باورهای این جوان پس از تبدیل شدن به یک «جلاد» در گروه داعش است.

 جلاد ورزشکار داعش + تصاویرجلاد ورزشکار داعش + تصاویر

جلاد ورزشکار داعش + تصاویر

جلاد ورزشکار داعش + تصاویر

جلاد ورزشکار داعش + تصاویر

منبع: ابنا
کلیدواژه : مصرورزشکار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید